Проект пальчиків “Ditology”

Ditology

Все почалося, коли італійський художник Dito Von Tease не зміг підібрати фотографію для свого профілю у Фейсбуці.

Тоді він вирішив розмістити зображення пальця. Вийшло оригінально, адже «Dito» по-італійськи означає «палець» і як каже сам художник, в Італії є такий вираз «nascondermi dietro un dito», що дослівно перекладається як «сховатись за своїм пальцем» і означає «не дуже хороше місце для схованки».

З’ясувати, якій людині належать відбитки пальців, допомагає дактилоскопія. Але персонажам з арт-проекту Ditology художника Dito ця процедура навряд чи знадобиться, – досить просто вдивитися в їхні обличчя. Кожен персонаж це великий палець руки з намальованими на ньому рисами обличчя, а також додатковими аксесуарами, які завершують образ і роблять його впізнаваним.

Успіх фото серед друзів креативного автора і його неординарний художній талант привели до створення цілої серії знімків пальчиків, «нафарбованих і вбраних» з метою досягнення максимальної схожості з портретами відомих людей – як реальних, так і вигаданих. Для свого арт-проекту художник вибрав знаменитих, публічних людей: політичних діячів, музикантів, вчених, персонажів з кіно, а також героїв мультфільмів, коміксів, художніх творів. Серед цих портретів осібно стоять прикольні образи, вигадані самим автором, і ряд гумористичних автопортретів.

Academy of Photography Lviv

Academy of Photography Lviv_3

Academy of Photography Lviv_2

Academy of Photography Lviv_1

Academy of Photography Lviv_6

Academy of Photography Lviv_4

Academy of Photography Lviv_7

Academy of Photography Lviv_5

Academy of Photography Lviv_9

Academy of Photography Lviv_8