Інстаграм акція « #ВідкритийМузей »

ВідкритийМузей

ЛЮБИШ ФОТОГРАФУВАТИ НА ТЕЛЕФОН?

МАЄШ АКТИВНИЙ АКАУНТ В ІНСТАГРАМІ?

Приєднуйся до нас!!!

ВПЕРШЕ!
З нагоди Міжнародного дня музеїв, 18 травня, Академія Фотографії запрошує Вас до акції « #ВідкритийМузей ».
Вперше у Львові акція міжнародного масштабу.
Вперше інстаграмерам Академія Фотографії відкриє двері до трьох найкращих, найбільших і найвизначніших музеїв Львова!

Національний музей – одна з найвизначніших в Україні скарбниць українського мистецтва, заснована самим митрополитом Шептицьким;
Львівський історичний музей  другий за розмірами історичний музей України;
Етнографічний музей – унікальна та визнана сучасна академічна установа, аналогів якого в Україні не існує;

автор колажу: Софія Лук’янченко

ЯК ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ?
Участь повністю безкоштовна! Учасники будуть відібрані з тих, які встигнуть подати заявки на участь до 16 травня включно.
Кількість учасників 30-50.
Критерії відбору: основне це якість Ваших фото в Інстаграмі (не забудьте зняти Private Account, щоб ми могли оцінити ваш акаунт).
Подавати заявки тут – http://goo.gl/forms/M4uZ91oJ9Q
Детальну інформацію щодо умов участі ми надішлемо відібраним учасникам.
Щодо додаткових питань звертайтесь до Роми Рифяка (vk, facebook)

МЕТА
Метою акції є залучення більшої кількості відвідувачів музеїв Львова, популяризації музеїв серед молоді, популяризації Львова як культурної столиці!
За допомогою нашої акції прагнемо показати в новому ракурсі локації, звичні оку відвідувачів музеїв. Загострити увагу на деталях, якнайкраще подати ці неймовірні простори музеїв, його зали, експонати та загалом інтер’єр.

Основна ідея проведення подібних заходів – показати відомі місця з незвичного ракурсу та дозволити мільйонній спільноті Instagram “зазирнути” в легендарні театри і музеї, відчути через фотографії атмосферу цих приголомшливих місць. Прагнемо показати безмежні можливості творчості в Instagram і продемонструвати, як сучасні технології можуть дуже гармонійно вписатися в класичні пейзажі і інтер’єри.

yLKL5z4

Трішки історії
Рух Empty зародився в Нью-Йорку за ініціативою інстаграмера Дейва Кругмана (@ dave.krugman), який запросив кілька Instagram-користувачів на закриту зустріч в Метрополітен-музей Нью-Йорка в неробочі години, коли в музеї нікого не було. Після заходу його учасники викладали в Instagram фотографії з хештегом #emptymet. Проект #emptymet виявився настільки успішним, що зараз рух поширюється по всьому світу, і багато компаній з радістю відкривають свої двері для Instagram-фотографів. У проекті вже взяли участь The Metropolitan Museum of Art, Державний музей мистецтв в Копенгагені і Royal Opera House в Лондоні та багато інших.