Аграрна Онлайн Платформа – це комерційна структура, яка об’єднує міжнародних та національних учасників аграрного сектору.

Ми перші поєднали інноваційні системи з досвідом експертів, систематизували бізнес-процеси, трансформували статистику, теорію та практику у готове рішення для АГРОвиробника.   

Наші партнери - молоді та прогресивні учасники агробізнесу, які зосереджені на успішному результаті з перших днів співпраці.

Так, як сьогодні бізнес-процеси набувають значних змін:

  • змінюється попит та пропозиція;
  • дельта прибутку постійно мігрує, за рахунок електронних систем, торгівельних бірж та майданчиків;
  • динаміка  набуває швидкості, де для аналізу  інформації вже не вистачає людського ресурсу;
  • стара модель бізнесу з кожним роком втрачає рентабельність, а ті хто прагне бути на гребні хвилі, шукають нові підходи та  рішення.

Ми готові до змін, розділяємо та несемо відповідальність за кожного учасника проекту.

Система підтримки побудована на алгоритмі, який поєднує між собою Статистичні дані, ІТ-продукти, Досвід спеціалістів

Результатом такого симбіозу є готові рішення та інструкції дій, які  дозволяють мінімізувати людський фактор, вберегти від помилок та невірних рішень та гарантовано отримати оптимальний результат.

Бізнес - повинен працювати на власника, а не власник на бізнес.  Ми продаємо Вам - Ваш час, Ваші нерви та вільний інтелектуальний ресурс, а також розділяємо Ваші клопоти, щоб Ви мали час на втілення своїх мрій.

ТОВ «Аграрна Онлайн Платформа»,  АОП,  Засоби захисту рослин, Оптом та в роздріб,  ЗЗР, Насіння Добрива, Мікроелементи та інші Пестициди, реалізація зі складів та доставка по всій Україні

Доставка та Оплата | Повернення товару